HARDERWIJK - Muziek is zijn passie en organiseren zijn talent. Daarom is Stefan Belgers bijna elk weekend wel in Estrado te vinden.
Niet alleen om te luisteren naar muziek, maar vooral ook als vrijwilliger die zich op verschillende gebieden inzet voor het Pop- en cultuurpodium in Harderwijk. Daarnaast is Stefan bestuurlid van Loods 3 en in die functie verantwoordelijk voor de public relations. "Estrado heeft veel te bieden en gedreven vrijwilligers maken dat allemaal mogelijk", zegt Stefan. In het weekend zit hij vaak achter de kassa, maar ook op andere momenten is hij actief.
Zo maakte hij de website en is ook de ontwikkelaar van het back-stage gedeelte van de website, dat toegankelijk is voor medewerkers en vrijwilligers. Alsof het nog niet genoeg is bedacht Stefan een cadeaubon voor Estrado en afgelopen week nam wethouder Henk Schipper het eerste exemplaar in ontvangst. Estrado moet professioneler worden is recent in de gemeenteraad van Harderwijk besproken en om te laten zien dat ook de medewerkers zich hiervoor inzetten leek het Stefan Belgers een goed idee om juist nu de Cadeaubon te presenteren.
"We zijn hier altijd bezig een goed programma te bieden en veel van dat werk speelt zich achter de schermen af. Ook wordt heel veel werk voor vrijwilligers gedaan en juist ook voor deze vrijwilligers is de cadeaubon een leuk geschenk. Bijvoorbeeld voor de winkeliers die de posters van Estrado wekelijks in hun bedrijf ophangen." Stefan bedacht dat een cadeaubon aan twee kanten werkt. Enerzijds is het een leuk blijk van waardering, anderzijds leidt het tot meer publiek in Estrado. Stefan Belgers maakte zelf het ontwerp en er zijn 2.000 cadeaubonnen gedrukt. De cadeaubon heeft een waarde van 15 euro en kan gebruikt worden als een entreekaart bij evenementen en optredens.
Aan wethouder Henk Schipper de eer om de eerste cadeaubon in ontvangst te nemen en de wethouder is blij met het initiatief. "We zien graag dat Estrado zich meer ontwikkelt en willen daar in de toekomst ook meer subsidie voor uittrekken. Medewerkers laten zien dat ze hier al actief mee bezig zijn en juist zij zullen de kwaliteit van Estrado moeten dragen. Dat kan niet alleen met geld bereikt worden. Een creatieve en positieve inzet blijft onverminderd nodig", aldus de wethouder.
Zie ook: http://www.deweekkrant.nl/artikel/2008/november/19/cadeaubon_voor_estrado
Door: Theo Bakker , bron: Harderwijker Courant